Угода користувача

УГОДА і ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ КОРИСТУВАЧАМИ

(Далі - Угода та Правила)

Ця Угода та Правила регламентують порядок використання Користувачами Сайту і всіх додаткових ресурсів, розміщених на ньому, в тому числі регламентує взаємовідносини між Користувачами і Адміністрацією Сайту.

1. Поняття і визначення:
Користувач Веб-сайту / Користувач - будь-яка фізична особа, яка здійснює доступ на Веб-сайт і використання ресурсів Веб-сайту за допомогою мережі Інтернет.

Зареєстрований користувач Веб-сайту - фізична особа, яка здійснила процес реєстрації і створив на Веб-сайті свій обліковий запис. Зареєстрованому користувачу Адміністрація Веб-сайту надає доступ до додаткових ресурсів Веб-сайту, при цьому доступ надається виключно для особистого некомерційного використання.

Адміністрація Веб-сайту - ТОВ «Телестудія" Астра-ТБ "», юридична особа, яка зареєстрована і діє відповідно до законодавства України. місцезнаходження:

04070, Україна, м Київ, вул. Григорія Сковороди, 15/10 Б.

Веб-сайт - сукупність програмних і апаратних засобів з унікальною адресою в мережі Інтернет разом з інформаційними ресурсами, які забезпечують доступ необмеженому колу осіб до цих інформаційних ресурсів, і інші інформаційні послуги через мережу Інтернет. Веб-сайт розміщений в мережі Інтернет за унікальним адресою (URL): http://tvkrt.com.ua/, а також його піддомени і версії для інших апаратних платформ.

Контент - інформаційне наповнення Веб-сайту. Складається з:

Контент Адміністрації Веб-сайту - тексти, графіка, аудіо-, відео-, фото-, інше інформаційне наповнення Веб-сайту, яке здійснює Адміністрація Веб-сайту.

Контент користувача - матеріали (текстові, графічні, аудіо-, відео-, фото-, інше) в електронному вигляді, які Зареєстрований користувач завантажує на Веб-сайт.

Адміністрація Веб-сайту може встановлювати вікові обмеження для доступу до Контенту, Користувач, який не досяг необхідного віку, зобов'язується утриматися від доступу до такого Контенту.

Адміністрація Веб-сайту на свій вибір може надавати право доступу до певного Контенту тільки для Зареєстрованих користувачів Веб-сайту.

Адміністрація Веб-сайту інформує користувачів про обмеження доступу до певного Контенту шляхом розміщення відповідної інформації в момент кліка Користувача на зацікавив Контент (перед початком доступу).

Коментарі - словесне обговорення будь-якої теми, матеріалів в чатах, на форумах, в блогах, інше; в тому числі висловлення своєї позиції, думки, інше.

Обліковий запис - запис, що містить відомості, необхідні для авторизації (підтвердження прав) Зареєстрованого користувача в момент доступу до додаткових ресурсів Веб-сайту та містять відомості: електронна пошта (логін) і пароль доступу.

2. Умови використання Веб-сайту

Використання Користувачем Веб-Сайту, Зареєстрованим користувачем Веб-сайту (незалежно від дати його реєстрації) додаткових ресурсів, розміщених на ньому, означає беззастережну згоду з усіма пунктами цієї Угоди та Правил і прийняття їх умов, в тому числі з усіма його змінами і доповненнями.

Процес реєстрації: Користувачеві, який бажає зареєструватися на Веб-сайті необхідно зайти в меню «Реєстрація» і заповнити реєстраційну форму, що складається з обов'язкових і необов'язкових рядків заповнення.

Обов'язкові поля для заповнення:

- електронна пошта (логін) Користувача;
- пароль доступу.

Не обов'язкові поля для заповнення:

- ім'я або мережеве ім'я - псевдонім (нік, нікнейм);
- Місто проживання;
- стать;
- дата народження.
Користувач, який здійснює реєстрацію на Веб-сайті, гарантує, що досяг 18 річного віку на дату проведення реєстрації. Користувач, який не досяг необхідного віку, зобов'язується утриматися від реєстрації на Веб-сайті. У разі порушення умов цього пункту Адміністрація Веб-сайту не несе відповідальності, а відповідальність за порушення умов даного пункту покладається на батьків або iнших законних представників (усиновителів, опікунів, піклувальників) Користувача, яка не досягла необхідного віку.

Зареєстрований користувач несе відповідальність за достовірність, точність даних, зазначених під час реєстрації, при цьому Адміністрація Веб-сайту не перевіряє надану останнім інформацію, а відповідальність за порушення умов даного пункту покладається на Зареєстрованого користувача. Адміністрація Веб-сайту не буде розкривати інформацію про зареєстрованого користувача третім особам, за винятком розкриття інформації на вимогу суду і / або правоохоронних органів відповідно до законодавства України.

Після заповнення полів реєстраційної форми та натискання кнопки «зареєструватися» вважається, що реєстрація пройшла успішно (створено обліковий запис) і Зареєстрованому користувачеві Адміністрація Сайту надає можливість використовувати додатковий ресурс Веб-сайту, а саме: розміщувати матеріал (контент Користувача), коментарі на веб-сайті, при цьому зареєстрований користувач веб-сайту зберігає всі права на розміщений ним матеріал, коментарі і самостійно несе відповідальність за розміщений ним матеріал (Контент користувача), коментарі на Веб-сайті, так само за наслідки такого розміщення та опублікування на Веб-сайті.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за розміщений Зареєстрованим користувачем матеріал, коментарі на Веб-сайті, проте в разі допущення Зареєстрованим користувачем будь-яких порушень має право видалити даний матеріал (контент користувача), коментар, а в разі повторного порушення - заблокувати обліковий запис зареєстрованого користувача.

Зареєстрований користувач Веб-сайту самостійно несе повну відповідальність за будь-які дії, що здійснюються з використанням його облікового запису, і забезпечує зберігання пароля доступу до облікового запису Веб-сайту. Останньому слід негайно повідомити Адміністрацію Сайту шляхом відправки повідомлення через форму зворотнього зв'язку про будь-яке порушення схоронності або несанкціоноване використання його облікового запису, якщо про таке йому стало відомо.

Адміністрація Веб-сайту самостійно визначає перелік надаваних сервісів Веб-сайту для поліпшення сервісу, інше. При цьому Адміністрація Веб-сайту може припинити надавати ряд або все сервіси, що надаються Зареєстрованим користувачам Веб-сайту виключно на свій розсуд і без направлення попереднього повідомлення.

Адміністрація Веб-сайту докладає всіх зусиль, щоб забезпечити безперебійну роботу Веб-сайту, додаткових ресурсів, розміщених на ньому, проте, вона не несе відповідальності за повну або часткову втрату матеріалів (контенту), коментарів, інше, які були розміщені на Веб-сайті , в тому числі за недостатню якість або швидкість надання послуг з розміщення, відтворення і демонстрації матеріалів на Веб-сайті.

Зареєстрований користувач розуміє і погоджується, що, розміщаючи на свій ризик будь - якої матеріал, коментар, інше під своїм обліковим записом на Веб-сайті, останній буде в повному обсязі доступний для користувачів Веб-сайту в мережі Інтернет, без будь-яких обмежень, за винятком обмежень, введених Адміністрацією сайту.

Зареєстрований користувач Веб-сайту в будь-який момент на свій розсуд і без направлення попереднього повідомлення Адміністрації Веб-сайту може видалити свій обліковий запис і тим самим припинити використовувати додаткові ресурси, розміщені на Веб-сайті, при цьому матеріали (контент Користувача) і коментарі, розміщені у віддаленій облікового запису, Адміністрація Веб-сайту має право не зберігати і не починати знову.

Адміністрація Веб-сайту може припинити (видалити) дію облікового запису Зареєстрованого користувача в тому випадку, якщо не використовується обліковий запис протягом 12 (дванадцяти) місяців, при цьому матеріали (контент Користувача) і коментарі, розміщені в такому обліковому записі, адміністрація Веб- сайту має право не зберігати і не відновлювати.

Користувач в повній мірі усвідомлює і підтверджує, що Адміністрація Веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, включаючи крім іншого, упущену вигоду, що виникають внаслідок:

- використання або неможливості використання Веб-сайту;

- неуповноваженого доступу до облікового запису Зареєстрованого користувача третіми особами;

- заяви, коментарі третіх осіб на Веб-сайті;

- видалення Адміністрацією Сайту матеріалів, коментарів зареєстрованих користувачів, в тому числі блокування облікового запису Зареєстрованого користувача;

- інші випадки, що мають відношення до використання ресурсів Веб-сайту.

3. Загальні обмеження на використання

Адміністрація Веб-сайту надає Зареєстрованим користувачам дозвіл на доступ і використання додаткових ресурсів Веб-сайту за умови, що Користувач зобов'язується не здійснювати (заборонено здійснювати) такі дії, в тому числі, але не обмежуючись:

- вживати нецензурні вирази в коментарях, інше;

- закликати до екстремістської, терористичної діяльності, в тому числі виправдовувати подібну діяльність, висвітлювати вимоги екстремістських, терористичних організацій, груп та осіб, в тому числі шляхом розміщення посилань на інформацію про них;

- створювати або просувати участь у фінансових пірамідах, лотереях, конкурсах, аукціонах та інших заходів подібного характеру;

- створювати і просувати прохання про пожертвування на лікування, інші аналогічні прохання без попереднього узгодження з Адміністрацією Сайту;

- поширювати комп'ютерний код, призначений для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логінів, паролів та інших засобів для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті;

- здійснювати пропаганду ненависті і / або дискримінації людей за расовою, етнічною, статевою або соціальною ознакою, інше;

- поширення висловлювань, зображень, текстів чи іншої інформації, що містить ознаки пропаганди вживання наркотичних засобів, алкоголю, куріння, сильнодіючих психотропних препаратів і т.п., їх демонстрацію, а також пропаганду способу життя, пов'язаного з наркоманією і токсикоманією;

- поширення зображень зі сценами насильства, матеріалів порнографічного характеру, інших матеріалів, спрямованих на здійснення незаконної дії і т.п .;

- незаконно використовувати об'єкти інтелектуальної власності третіх осіб (в тому числі поширюється на матеріали, коментарі розміщені на Веб-сайті за допомогою облікового запису) або іншу інформацію без дозволу власника або володаря таких прав;

- розміщувати будь-які рекламні матеріали в тому числі посилання на інші веб-сайти з метою реклами.

У тому випадку якщо Адміністрації Веб-Сайту стане відомо про допущені порушення положень, викладених у цьому Розділі, інших положень Угоди та Правил, чинного законодавства України, Адміністрація Веб-сайту самостійно, в будь-який час на свій розсуд і без направлення попереднього повідомлення видаляє подібний матеріал , коментар, а якщо порушення повторюється, Адміністрація Веб-сайту блокує доступ до облікового запису Веб-сайту.

4. Виключення гарантій

Адміністрація Веб-сайту надає сервіс Веб-сайту на умовах «як є» і не надає будь-яких гарантій і запевнень.

Адміністрація Веб-сайту не гарантує Користувачеві, що:

- Веб-сайт буде відповідати вимогам і потребам Користувача;

- Веб-сайт функціонуватиме безперебійно, постійно, безпомилково і безпечно;

- Інформація, отримана в результаті використання Веб-сайту, буде точною і достовірною;

- Будуть виправлені дефекти в експлуатації або функціональності будь-якого програмного забезпечення, доопрацювання програмного забезпечення, що забезпечує роботу наданого сервісу Веб-сайту;

- Буде дотримана конфіденційність щодо розміщеного зареєстрованим користувачем матеріалу (-ів), коментаря (-ів).

5. Права інтелектуальної власності

Адміністрація Веб-сайту дотримується політики дотримання прав інтелектуальної власності щодо будь-якого матеріалу, коментарів, розміщених на Веб-сайті, тому адміністрація в разі порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб, тим чи іншим Користувачем, має право застосувати процедуру обмеження на використання.

Будь-яка особа, яка вважає, що його авторські та / або суміжні і / або інші права, а також законні інтереси порушені в зв'язку з розміщенням через обліковий запис на Веб-сайті конкретних матеріалів, коментарів вправі повідомити про це Адміністрацію Сайту шляхом відправки повідомлення через форму зворотного зв'язку.

Зареєстрований користувач підтверджує, що володіє правами на матеріал, коментарі, розміщені через обліковий запис на Веб-сайті, в тому числі право застосовувати метод подання матеріалів, коментарів до загального відома публіки таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до таких матеріалів, коментарів з будь-якого місця і в будь-який час за їх власним вибором, в тому числі вирішувати і забороняти таке використання, а також перешкоджати неправомірному використанню, без обмеження по термінах і ерріторіі використання, з правом передачі третім особам.

Зареєстрований користувач гарантує, що люди, чиє зображення і виконання зафіксовані в матеріалах, розміщених через обліковий запис Веб-сайту, надали дозвіл на їх фото-, відеозйомку і згоду на використання такого матеріалу з їх участю будь-яким можливим способом, а в разі будь-яких претензій самостійно і за свій рахунок дозволить такі скарги, претензії і позови з такими особами, без залучення Адміністрації Веб-сайту.

Зареєстрований користувач погоджується, що в разі пред'явлення до Адміністрації Сайту будь-яких претензій, скарг або позовів у зв'язку з порушенням прав інтелектуальної власності чи немайнових прав фізичних осіб, зареєстрований користувач, який розмістив даний матеріал, коментар через обліковий запис на Веб-сайті, самостійно і за свій рахунок дозволить такі скарги, претензії і позови з третьою стороною, а якщо Адміністрація Веб-сайту при цьому зазнає збитків - компенсує такі збитки.

Адміністрація Веб-сайту не несе відповідальності за порушення прав інтелектуальної власності щодо будь-якого Контенту, розміщеного на Веб-сайті, і в разі виникнення спору Адміністрація Веб-сайту протягом 24 годин, з моменту отримання відповідного звернення, блокує матеріал, щодо якого виникла суперечка, до моменту вирішення спірного питання.

6. Інші умови

Ця Угода та Правила, а також зміни і доповнення до них вступають в силу з моменту їх розміщення за адресою http://tvkrt.com.ua/useragreement.

Застосовним правом за цією Угодою та Правилами є право України. Всі суперечки з приводу Угоди та Правил вирішуються згідно з чинним законодавством України.

© KPT. Всі права захищені У разі цитування посилання на джерело обовязкове