Последние изменения 10:08 21.08.2020


Телепрограмма КРТ на 21.08.2020 (пятница)
6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Попутник"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (2 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (7 сезон, 1 с. 2 ч)
11:00Програма "Без протоколу"
11:45Програма "На струнах душі"
12:30Д/цикл "Ремесло за призначенням" (13 с)
13:00Програма "Медіа Мережа"
14:30Програма "Міжнародна панорама"
15:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Програма "Позитивні новини"
18:10Х/с "Молодий Морс" (4 сезон, 3 с)
19:00Програма "Прайм. Аналітика"
20:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
21:00Програма "Принцип Гольдарба"
22:00Програма "Блогери на КРТ"
0:00Серіал "Пуаро" (7 сезон, 1 с. 2 ч)
0:50Х/с "Молодий Морс" (4 сезон, 3 с)
1:40Програма "Гаряча лінія"
3:40Програма "Три кольори часу"
4:10Програма "Попурі"
4:30Програма "Прайм. Аналітика"

Телепрограмма КРТ на 22.08.2020 (суббота)
6:00Програма "Три кольори часу"
6:30Програма "Позитивні новини"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Д/ц "Пілігрим"
7:35Програма "Уроки тітоньки Сови"
8:05Програма "Огляд міжнародних новин"
8:35Д/цикл "Ремесло за призначенням" (12 с)
9:05Програма "Навіщо Бог?"
9:30Д/ц "Пілігрим"
10:00Д/цикл "Секрети замків Великобританії" (6 с)
10:45Д/цикл "Сійяа" (26 с)
11:15Програма "Три кандитата"
12:15Програма "Огляд міжнародних новин"
12:45Програма "Гаряча лінія"
14:45Х/ф "Будинок шкереберть"
16:30Концерт Адель (1 ч)
17:20Д/ц "Пілігрим"
17:40Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
18:10Програма "Без протоколу"
18:55Програма "Принцип Гольдарба"
19:55Програма "Хто за нами стежить?"
20:30Програма "Огляд міжнародних новин"
21:00Програма "Дуель"
22:30Програма "На струнах душі"
23:10Х/ф "Легенда Багера Ванса"
1:10Програма "Позитивні новини"
1:20Програма "Під знаком Нобеля"
1:50Програма "Щаслива жінка"
2:30Програма "Попурі"
2:40Програма "Архіви історії"
3:05Концерт Адель (1 ч)
4:05Програма "Три кольори часу"
4:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
5:00Програма "Артефакт"
5:40Програма "Альтер его"

Телепрограмма КРТ на 23.08.2020 (воскресенье)
6:00Програма "Три кольори часу"
6:30Програма "Попутник"
6:40Д/цикл "Архіви історії"
7:05Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:20Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:45Д/цикл "Сійяа" (22 с)
8:15Д/цикл "Секрети замків Великобританії" (4 с)
9:05Програма "Навіщо Бог?"
9:30Д/ц "Пілігрим"
10:00Д/цикл "Ремесло за призначенням" (8 с)
10:30Програма "Уроки тітоньки Сови"
10:40Програма "На струнах душі"
11:25Х/ф "Будинок шкереберть"
13:15Програма "Без протоколу"
14:00Програма "Огляд міжнародних новин"
14:30Х/ф "Легенда Багера Ванса"
16:35Програма "Позитивні новини"
16:40Програма "Хто за нами стежить?"
17:40Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
18:10Програма "Без протоколу"
18:55Програма "Три кандитата"
19:55Програма "Міжнародна панорама"
21:00Х/ф "Сім років у Тібеті"
23:15Програма "Блогери на КРТ"
1:15Д/цикл "Сійяа" (22 с)
1:45Д/цикл "Архіви історії"
2:10Програма "Три кольори часу"
2:40Програма "Альтер его"
3:00Програма "Хто за нами стежить?"
3:30Програма "Міжнародна панорама"
4:30Програма "Без протоколу"
5:15Програма "Щаслива жінка"


Телепрограмма КРТ на 24.08.2020 (понедельник)
6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Позитивні новини"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (3 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (7 сезон, 2 с. 1 ч)
11:00Програма "Прайм. Аналітика"
12:30Д/цикл "Ремесло за призначенням" (1 с)
13:00Програма "Позитивні новини"
13:10Програма "Без протоколу"
14:00Програма "Прайм. Аналітика"
15:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Програма "Позитивні новини"
18:10Х/с "Молодий Морс" (3 сезон, 8 с )
19:00Програма "Прайм. Аналітика"
20:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
21:00Програма "Принцип Гольдарба"
22:00Серіал "Пуаро" (7 сезон, 2 с. 1 ч)
22:50Х/с "Молодий Морс" (3 сезон, 8 с )
23:35Д/цикл "Ремесло за призначенням" (13 с)
0:00Д/цикл "Сійяа" (2 с)
0:25Програма "Під знаком Нобеля"
0:50Програма "Альтер его"
1:10Програма "До віри"
1:40Програма "Артефакт"
2:20Програма "Гаряча лінія"
4:20Програма "На струнах душі"
5:05Програма "Три кольори часу"
5:30Програма "Історії кота Сметанкіна"

Телепрограмма КРТ на 25.08.2020 (вторник)
6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Позитивні новини"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (4 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (7 сезон, 2 с. 2 ч)
11:00Програма "Прайм. Аналітика"
12:30Д/цикл "Ремесло за призначенням" (2 с)
13:00Програма "Принцип Гольдарба"
14:00Програма "Прайм. Аналітика"
15:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Програма "Позитивні новини"
18:10Х/с "Молодий Морс" (4 сезон, 1 с )
19:00Програма "Принцип Гольдарба"
20:00Програма "Всупереч" з Надією Савченко
21:00Програма "Без протоколу"
21:45Д/цикл "Ремесло за призначенням" (1 с)
22:15Серіал "Пуаро" (7 сезон, 2 с. 2 ч)
23:10Х/с "Молодий Морс" (4 сезон, 1 с )
0:00Програма "Архіви історії"
0:25Д/цикл "Сійяа" (3 с)
0:50Програма "Під знаком Нобеля"
1:20Програма "Артефакт"
2:00Програма "Гаряча лінія"
4:00Програма "Всупереч" з Надією Савченко
5:00Програма "Три кольори часу"
5:30Програма "Історії кота Сметанкіна"

Телепрограмма КРТ на 26.08.2020 (среда)
6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Попурі"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (5 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (8 сезон, 1 с. 1 ч)
11:00Програма "Всупереч" з Надією Савченко
12:00Програма "Без протоколу"
12:45Програма "Артефакт"
13:30Д/цикл "Ремесло за призначенням" (3 с)
14:00Програма "Міжнародна панорама"
15:00Програма "Всупереч" з Надією Савченко
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Програма "Попутник"
18:10Х/с "Молодий Морс" (4 сезон, 2 с )
19:00Програма "Позитивні новини"
19:15Програма "Без протоколу"
20:00Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
20:30Програма "Дуель"
22:00Д/ф "Карл Великий" (1 с)
23:00Серіал "Пуаро" (8 сезон, 1 с. 1 ч)
23:50Х/с "Молодий Морс" (4 сезон, 2 с )
0:40Програма "Всупереч" з Надією Савченко
1:40Програма "Альтер его"
2:00Програма "Гаряча лінія"
4:00Програма "Дуель"
5:30Програма "Історії кота Сметанкіна"

Телепрограмма КРТ на 27.08.2020 (четверг)
6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Попурі"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (6 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (8 сезон, 1 с. 2 ч)
11:00Програма "Дуель"
12:30Програма "Без протоколу"
13:20Програма "Позитивні новини"
13:30Д/цикл "Ремесло за призначенням" (4 с)
14:00Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
14:30Програма "Дуель"
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Д/ц "Пілігрим"
18:15Програма "Позитивні новини"
18:25Х/с "Молодий Морс" (4 сезон, 3 с )
19:15Програма "Позитивні новини"
19:30Програма "Медіа Мережа"
21:00Програма "Міжнародна панорама"
22:00Серіал "Пуаро" (8 сезон, 1 с. 2 ч)
22:50Х/с "Молодий Морс" (4 сезон, 3 с )
23:40Д/ф "Карл Великий" (1, 2 с)
1:40Програма "Альтер его"
2:00Програма "Гаряча лінія"
4:00Програма "Хто за нами стежить"
5:00Програма "Три кольори часу"
5:30Програма "Попурі"
5:40Програма "Історії кота Сметанкіна"

Телепрограмма КРТ на 28.08.2020 (пятница)
6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Попутник"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (7 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (8 сезон, 2 с. 1 ч)
11:00Програма "Без протоколу"
11:45Програма "На струнах душі"
12:30Д/цикл "Ремесло за призначенням" (5 с)
13:00Програма "Медіа Мережа"
14:30Програма "Міжнародна панорама"
15:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Програма "Позитивні новини"
18:10Х/с "Молодий Морс" (4 сезон, 4 с)
19:00Програма "Прайм. Аналітика"
20:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
21:00Програма "Принцип Гольдарба"
22:00Х/ф "Життя за один день"
23:35Серіал "Пуаро" (8 сезон, 2 с. 1 ч)
0:25Х/с "Молодий Морс" (4 сезон, 4 с)
1:15Програма "Архіви історії"
1:40Програма "Гаряча лінія"
3:40Програма "Артефакт"
4:30Програма "Прайм. Аналітика"

Телепрограмма КРТ на 29.08.2020 (суббота)
6:00Програма "Три кольори часу"
6:30Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Програма "Архіви історії"
8:05Програма "Огляд міжнародних новин"
8:35Д/цикл "Ремесло за призначенням" (3 с)
9:05Програма "Навіщо Бог?"
9:30Д/ц "Пілігрим"
10:00Д/цикл "Секрети замків Великобританії" (8 с)
10:45Д/цикл "Сійяа" (3 с)
11:15Програма "Три кандитата"
12:15Програма "Огляд міжнародних новин"
12:45Програма "Гаряча лінія"
14:45Х/ф "127 годин"
16:20Програма "Мистецтво"
16:50Програма "Артефакт"
17:40Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
18:10Програма "Без протоколу"
18:55Програма "Принцип Гольдарба"
19:55Програма "Хто за нами стежить?"
20:30Програма "Огляд міжнародних новин"
21:00Програма "Дуель"
22:30Програма "На струнах душі"
23:10Х/ф "Ідеальний шторм"
1:20Програма "Під знаком Нобеля"
1:50Програма "Щаслива жінка"
2:30Програма "Попурі"
2:40Програма "Архіви історії"
3:05Д/цикл "Секрети замків Великобританії" (8 с)
4:05Програма "Три кольори часу"
4:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
5:00Програма "Артефакт"
5:40Програма "Альтер его"

Телепрограмма КРТ на 30.08.2020 (воскресенье)
6:00Програма "Три кольори часу"
6:30Програма "Попутник"
6:40Д/цикл "Архіви історії"
7:05Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:20Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:45Д/цикл "Сійяа" (4 с)
8:15Д/цикл "Секрети замків Великобританії" (9 с)
9:05Програма "Навіщо Бог?"
9:30Д/ц "Пілігрим"
10:00Д/цикл "Ремесло за призначенням" (4 с)
10:30Програма "Уроки тітоньки Сови"
10:40Програма "На струнах душі"
11:25Програма "Попутник"
11:40Х/ф "127 годин"
13:15Програма "Без протоколу"
14:00Програма "Огляд міжнародних новин"
14:30Х/ф "Ідеальний шторм"
16:40Програма "Хто за нами стежить?"
17:40Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
18:10Програма "Без протоколу"
18:55Програма "Три кандитата"
19:55Програма "Міжнародна панорама"
21:00Х/ф "Чумова п"ятниця"
22:35Д/ц "Пілігрим"
23:00Х/ф "Життя за один день"
0:35Програма "Артефакт"
1:15Д/цикл "Сійяа" (5 с)
1:45Д/цикл "Архіви історії"
2:10Програма "Три кольори часу"
2:40Програма "Альтер его"
3:00Програма "Хто за нами стежить?"
3:30Програма "Міжнародна панорама"
4:30Програма "Без протоколу"
5:15Програма "Щаслива жінка"