Последние изменения 11:38 03.08.2020

Телепрограмма КРТ на 03.08.2020 (понедельник)

6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Позитивні новини"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (13 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (4 сезон,3 с 2 ч.)
11:00Програма "Прайм. Аналітика"
12:30Д/цикл "Ремесло за призначенням" (10 с)
13:00Програма "Позитивні новини"
13:10Програма "Без протоколу"
14:00Програма "Прайм. Аналітика"
15:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Програма "Позитивні новини"
18:10Х/с "Молодий Морс" (2 сезон, 1 с )
19:00Програма "Прайм. Аналітика"
20:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
21:00Програма "Принцип Гольдарба"
22:00Серіал "Пуаро" (4 сезон,3 с 2 ч.)
22:50Х/с "Молодий Морс" (2 сезон, 1 с )
23:35Д/цикл "Ремесло за призначенням" (10 с)
0:00Д/цикл "Сійяа" (12 с)
0:25Програма "Під знаком Нобеля"
0:50Програма "Альтер его"
1:10Програма "До віри"
1:40Програма "Артефакт"
2:20Програма "Гаряча лінія"
4:20Програма "На струнах душі"
5:05Програма "Три кольори часу"
5:30Програма "Історії кота Сметанкіна"



Телепрограмма КРТ на 04.08.2020 (вторник)

6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Позитивні новини"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (14 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (5 сезон, 1 с.)
11:00Програма "Прайм. Аналітика"
12:30Д/цикл "Ремесло за призначенням" (11 с)
13:00Програма "Принцип Гольдарба"
14:00Програма "Прайм. Аналітика"
15:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Програма "Позитивні новини"
18:10Х/с "Молодий Морс" (2 сезон, 2 с )
19:00Програма "Принцип Гольдарба"
20:00Програма "Всупереч" з Надією Савченко
21:00Програма "Без протоколу"
21:45Д/цикл "Ремесло за призначенням" (11 с)
22:15Серіал "Пуаро" (5 сезон, 1 с.)
23:10Х/с "Молодий Морс" (2 сезон, 2 с )
0:00Програма "Архіви історії"
0:25Д/цикл "Сійяа" (14 с)
0:50Програма "Під знаком Нобеля"
1:20Програма "Артефакт"
2:00Програма "Гаряча лінія"
4:00Програма "Всупереч" з Надією Савченко
5:00Програма "Три кольори часу"
5:30Програма "Історії кота Сметанкіна"


Телепрограмма КРТ на 05.08.2020 (среда)

6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Попурі"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (15 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (5 сезон, 2 с.)
11:00Програма "Всупереч" з Надією Савченко
12:00Програма "Без протоколу"
12:45Програма "Артефакт"
13:30Д/цикл "Ремесло за призначенням" (12 с)
14:00Програма "Міжнародна панорама"
15:00Програма "Всупереч" з Надією Савченко
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Програма "Попутник"
18:10Х/с "Молодий Морс" (2 сезон, 3 с )
19:00Програма "Позитивні новини"
19:15Програма "Без протоколу"
20:00Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
20:30Програма "Дуель"
22:00Програма "Блогери на КРТ"
0:00Серіал "Пуаро" (5 сезон, 2 с.)
0:50Х/с "Молодий Морс" (2 сезон, 3 с )
1:40Програма "Альтер его"
2:00Програма "Гаряча лінія"
4:00Програма "Дуель"
5:30Програма "Історії кота Сметанкіна"


Телепрограмма КРТ на 06.08.2020 (четверг)

6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Попурі"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (16 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (5 сезон, 3 с.)
11:00Програма "Дуель"
12:30Програма "Без протоколу"
13:20Д/цикл "Ремесло за призначенням" (13 с)
14:00Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
14:30Програма "Дуель"
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Д/ц "Пілігрим"
18:15Програма "Позитивні новини"
18:25Х/с "Молодий Морс" (2 сезон, 4 с )
19:15Програма "Позитивні новини"
19:30Програма "Медіа Мережа"
21:00Програма "Міжнародна панорама"
22:00Серіал "Пуаро" (5 сезон, 3 с.)
22:50Х/с "Молодий Морс" (2 сезон, 4 с )
23:40Програма "Блогери на КРТ"
1:40Програма "Альтер его"
2:00Програма "Гаряча лінія"
4:00Програма "Хто за нами стежить"
5:00Програма "Три кольори часу"
5:30Програма "Попурі"
5:40Програма "Історії кота Сметанкіна"



Телепрограмма КРТ на 07.08.2020 (пятница)

6:00Програма "Архіви історії"
6:30Програма "Попутник"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:40Д/цикл "Сійяа" (17 с)
8:10Програма "Гаряча лінія"
10:10Серіал "Пуаро" (5 сезон, 4 с.)
11:00Програма "Без протоколу"
11:45Програма "На струнах душі"
12:30Д/цикл "Ремесло за призначенням" (1 с)
13:00Програма "Медіа Мережа"
14:30Програма "Міжнародна панорама"
15:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
16:00Програма "Гаряча лінія"
18:00Програма "Позитивні новини"
18:10Х/с "Молодий Морс" (2 сезон, 5 с )
19:00Програма "Прайм. Аналітика"
20:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
21:00Програма "Принцип Гольдарба"
22:00Програма "Блогери на КРТ"
0:00Серіал "Пуаро" (5 сезон, 4 с.)
0:50Х/с "Молодий Морс" (2 сезон, 5 с )
1:40Програма "Гаряча лінія"
3:40Програма "Три кольори часу"
4:10Програма "Попурі"
4:30Програма "Прайм. Аналітика"



Телепрограмма КРТ на 08.08.2020 (суббота)

6:00Програма "Три кольори часу"
6:30Програма "Позитивні новини"
6:40Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:10Д/ц "Пілігрим"
7:35Програма "Уроки тітоньки Сови"
8:05Програма "Огляд міжнародних новин"
8:35Д/цикл "Ремесло за призначенням" (2 с)
9:05Програма "Навіщо Бог?"
9:30Д/ц "Пілігрим"
10:00Д/цикл "Секрети замків Великобританії" (1 с)
10:45Д/цикл "Сійяа" (18 с)
11:15Програма "Три кандитата"
12:15Програма "Огляд міжнародних новин"
12:45Програма "Гаряча лінія"
14:45Програма "Позитивні новини"
14:50Х/ф "Щасливчик Гілмор"
16:20Концерт Sting (1 ч)
17:20Програма "Попутник"
17:30Програма "Позитивні новини"
17:40Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
18:10Програма "Без протоколу"
18:55Програма "Принцип Гольдарба"
19:55Програма "Хто за нами стежить?"
21:00Програма "Дуель"
22:30Програма "На струнах душі"
23:10Х/ф "Тигр підкрадається, дракон ховається"
0:55Програма "Огляд міжнародних новин"
1:25Програма "Під знаком Нобеля"
1:50Програма "Щаслива жінка"
2:30Програма "Попурі"
2:40Програма "Архіви історії"
3:05Концерт Sting (1 ч)
4:05Програма "Три кольори часу"
4:30Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
5:00Програма "Артефакт"
5:40Програма "Альтер его"


Телепрограмма КРТ на 09.08.2020 (воскресенье)

6:00Програма "Три кольори часу"
6:30Програма "Попутник"
6:40Д/цикл "Архіви історії"
7:05Програма "Уроки тітоньки Сови"
7:20Програма "Історії кота Сметанкіна"
7:45Д/цикл "Сійяа" (18 с)
8:15Д/цикл "Секрети замків Великобританії" (2 с)
9:05Програма "Навіщо Бог?"
9:30Д/ц "Пілігрим"
10:00Д/цикл "Ремесло за призначенням" (3 с)
10:30Програма "Уроки тітоньки Сови"
10:40Програма "На струнах душі"
11:25Х/ф "Щасливчик Гілмор"
12:55Програма "Позитивні новини"
13:05Програма "Попутник"
13:15Програма "Без протоколу"
14:00Програма "Огляд міжнародних новин"
14:30Х/ф "Тигр підкрадається, дракон ховається"
16:10Д/ц "Пілігрим"
16:35Програма "Позитивні новини"
16:40Програма "Хто за нами стежить?"
17:40Програма "ТБУ" (Незалежко.Блогер)
18:10Програма "Без протоколу"
18:55Програма "Три кандитата"
19:55Програма "Міжнародна панорама"
21:00Х/ф "Без гроша у Беверлі Хілз "
22:55Програма "Позитивні новини"
23:00Програма "Блогери на КРТ"
1:00Програма "Огляд міжнародних новин"
1:30Д/цикл "Архіви історії"
2:00Програма "Три кольори часу"
2:40Програма "Альтер его"
3:00Д/цикл "Сійяа" (17 с)
3:30Програма "Міжнародна панорама"
4:30Програма "Без протоколу"
5:15Програма "Щаслива жінка"